Aktuální změny v našem rozvozu

· Rozvozové dny a hodiny: pondělí až sobota 10:00 - 18:00
· Rozvážíme i do míst mimo naši rozvozovou mapu
· Bezkontaktní doručení

Rozvozové dny a hodiny - Vzhledem ke stále kritičtější situaci přistupujeme k úpravě rozvozových dnů a časů na pondělí až sobota 10:00 až 18:00. A neděle… užívejme si všichni s rodinami. Co vy na to? :-) Je možné, že se vás na jednu rozvozovou hodinu sejde více z hodně vzdálených míst našeho kraje. Proto vám asi v této době budeme ne zřídka volat, abychom vyladili časy doručení tak, aby se opravdu dostalo na všechny.

Místa mimo naši rozvozovou mapu - Máme sice nastavenou mapu rozvozových míst, ale v případě zájmu a podle našich aktuálních možností, se s vámi rádi domluvíme i na rozvozu mimo tuto mapu. Pokud o toto budete mít zájem, napište nám na facebook, nebo na email rozvoz@darykraje.cz, případně nám zavolejte na 777 007 797. Vyslechneme vaše přání, vymyslíme, přivezeme :-)

Bezkontaktní doručení - V aktuální krizové situaci také nabízíme bezkontaktní doručení. Pokud jste v domácí karanténě, nebo třeba „jen“ prostě opatrní, napište do poznámky v objednávce „bezkontaktní doručení“. Při rozvozu vám náš kolega chvíli před doručením zavolá a nechá nákup za dveřmi. Nákup poté zaplatíte převodem na náš účet, který budete mít uvedený na dokladu. Pokud jste v domácí karanténě, spolehněte se na naši diskrétnost. Prostě nebudeme nikomu vykládat, že ten a ten je v domácí karanténě. To je samozřejmost. A my vás prosíme, pokud jste v domácí karanténě, dodržujte opravdu tento postup. Chceme vám ulehčit situaci, ale také nechceme naše kolegy vystavovat zbytečnému riziku.