O nás

Vítáme vás na našich stránkách a také na společné cestě za zdravým životním stylem a kvalitními českými potravinami.
V loňském roce jsme rozvezli více než 1500 bedýnek, plných čerstvé, české zeleniny a ovoce té nejvyšší kvality našim zákazníkům, kteří se pravidelně těší na čerstvý přísun vitamínů. Přidáte se k nim?

A takto začala naše cesta...

Příběh bedýnek s čerstvým ovocem a zeleninou od malých farmářů se u nás začal psát v roce 2015. Rodina zakladatelky se však zabývala prodejem potravin už od roku 1992. A když jste přímo u zdroje, nemůžete si nevšimnout, že na českém trhu chybí čerstvá a kvalitní zelenina a ovoce přímo od českých farmářů. Stačilo navštívit několik farmářů a probrat s nimi dovážku čerstvých potravin z farmy přímo domů k zákazníkům a nebylo proč váhat. Bedýnky tak poprvé spatřily světlo světa a své první nedočkavé zákazníky. Do konce roku 2017 fungoval rozvoz bedýnek a kvalitních lokálních potravin v úzkém rodinném složení. Nicméně každoroční významný nárůst zákazníků a zvyšující se zájem o nabízené služby nás přiměl přemýšlet, jak dál...

V roce 2018 jsme se spojili s krámkem Dary kraje

Společný náhled na to, co jíme, se stal základem pro nové spojení. U nás ve Fresh nákupu jsme potřebovali schopné posily, které by nám pomohly zvládnout narůstající počet objednávek a organizaci objemných dodávek zboží. V Darech kraje se o internetovém prodeji a rozvozu potravin uvažovalo od samotného počátku, ale kvůli jiným prioritám se k vyřešení něčeho takového nenašlo dostatek času.

Nákup s příběhem

Našim cílem je nejen zásobovat české zákazníky bedýnkami, které jsou plné sezónního ovoce a zeleniny a kvalitními lokálními potravinami, ale také si je vyslechnout, vyhovět jejich přáním a potřebám a přinést jim radost v podobě čerstvého kvalitního jídla od českých farmářů. Sdílejte s námi vaše potřeby, přání, nebo recepty a zážitky. Těšíme se na vás.